החשיבות של סקר שוק אפליקציה 

levelapp | יוני 23, 2023

כל מי שמתכנן לבנות אפליקציה חייב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. חברה מסוג זה תוכל לספק לכם שירותי סקר שוק אפליקציה, במטרה לבחון את ההיתכנות העסקית והטכנולוגית של הרעיון שלכם. חשוב לזכור כי אפליקציה מוצלחת מורכבת ממגוון רחב של גורמים שונים, לכן כדאי לאפיין היטב את האפליקציה שלכם וכמובן להיעזר באנשי מקצוע מהתחום, על מנת להבטיח לכם את התוצר המוגמר האיכותי והמוצלח ביותר.

החשיבות של סקר שוק אפליקציה

מה כדאי לדעת על סקר שוק לאפליקציה?

רבים מהיזמים אינם טורחים לערוך סקר שוק מקיף לפני תחילת הפיתוח של האפליקציה שלהם, דבר שלא פעם מוביל לאפליקציות פחות מדויקות ופחות מוצלחות. יש לזכור כי לכל אפליקציה יש את קהל היעד הייחודי עבורה, לכן חשוב לאפיין היטב את האפליקציה, המטרות שלה, קהל היעד וכדומה. באמצעות סקר שוק תוכלו להבין אילו אפליקציות דומות קיימות היום בשוק ומהי הייחודיות של כל אחת מהן. המטרה היא כמובן לשפר את הגרסאות הקיימות, באמצעות מענה לצרכי המשתמשים. רוב הגולשים יעדיפו אפליקציה שמותאמת לצרכים שלהם ועונה על החוסרים של המתחרים, לכן חשוב לבחון לעומק את האפליקציות המתחרות, להבין את הבידול שלהן ולנסות לראות איזה גורם יכול היה לשפר אותן או את נוחות השימוש בהן. באמצעות סקר שוק ניתן להבין מהם הצרכים של הגולשים ומה בדיוק חסר להם באפליקציות הקיימות. לכן תהליך הפיתוח יהיה ממוקד יותר ולאפליקציה יהיה סיכוי גבוה יותר להצליח.

סקר שוק אפליקציה – מה זה בעצם אומר?

השלב הראשוני של סקר השוק כולל בחינה מדוקדקת של האפליקציות הקיימות. מומלץ לעבור על האפליקציות המובילות ביותר בקטגוריות השונות, כולל אפליקציות חינמיות, אפליקציות בתשלום והאפליקציות שמצליחות להרוויח הכי הרבה כסף בגוגל פליי ובאפ סטור. ניתן ללמוד מהאפליקציות האלו לגבי העיצוב המוצלח ביותר, תהליכי השיווק המומלצים ביותר ומודל התמחור המשתלם ביותר. סקר השוק אמור להשתמש גם במדיות חברתיות ופלטפורמות שונות על מנת ללמוד על הצרכים והרצונות של הגולשים ועל הגורמים שמובילים אותם להוריד אפליקציות מסוימות על פני אפליקציות אחרות. בנוסף, המסקנות של סקר השוק יוכלו לסייע לכם לגייס את ההון הדרוש לצורך פיתוח אפליקציה, מאחר ונתונים אלו יוכלו לשמש אתכם במצגות השונות שתציגו למשקיעים. 

אנו בחברת Level App נשמח לספק לכם שירותי סקר שוק אפליקציה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים בפיתוח אפליקציות ומערכות ווב מתקדמות ונשמח לבחון עבורכם את רמת הכדאיות של האפליקציה שלכם. אנו מספקים יחס אישי וליווי צמוד לכול אורך הדרך, במטרה להבטיח לכם אפליקציה מוצלחת ואיכותית. החוקרים המנוסים שלנו ישמחו לבצע עבורכם סקר שוק אפליקציה, במטרה להגביר את רמת הוודאות שלכם בנוגע להתכנות העסקית והטכנולוגית שלה. באמצעות תוצאות הסקר תוכלו לדייק את האפליקציה שלכם, בהתאם לקהל היעד ולאפליקציות דומות של המתחרים. לקבלת מידע נוסף ולקבלת ייעוץ מקצועי, צרו קשר!

הגעת עד לפה,
מזמינים אותך לשיחת ייעוץ
ללא עלות!

התקשרו 073-7788999
או השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם
יש להזין שם מלא
יש להזין מספר טלפון תקין
שדה זה הוא לא שדה חובה

יכול לעניין אותך גם