פיתוח אפליקציה ב Flutter

פיתוח אפליקציות ב- Flutter

פיתוח אחד - 2 אפליקציות! פיתוח מהיר, זול ונכון ליזמים!

אם הגעתם לעמוד הזה כנראה שאתם מעוניינים לפתח אפליקציה חדשה לעסק/מיזם שלכם. יש המון טכנולוגיות שבהן ניתן לפתח אפליקציות ולכל אחת היתרונות והחסרונות שלה. אנחנו הולכים לספר לכם על הטכנולוגיה האהובה עלינו לפיתוח אפליקציות – Flutter. היתרונות של פלאטר על פני האלטרנטיבות הן מהירות הפיתוח והמחיר. בטכנולוגיית פלאטר ניתן לפתח פעם אחת אבל לקבל 2 אפליקציות – גם ל-Andorid וגם ל iOS, בחצי מהזמן ובחצי מהעלויות מכיוון שצריך לכתוב קוד רק פעם אחת ומשם Flutter דואגת לכל הקסם שנקבל 2 אפליקציות שנראות זהות ב-2 הפלטפורמות, גם באייפון וגם באנדרואיד.

מה זה Flutter?

פלאטר היא פלטפורמה שנוצרה על ידי ענקית הטכנולוגיה Google בשנת 2015, כדי להעניק למפתחים את האופציה לפתח על ידי אותו הקוד 2 אפליקציות – אחת ל IOS ואחת לAndroid. הפלטפורמה התקבלה במהרה אצל קהילת המפתחים העולמית בשל החסכון האדיר בזמן ומשאבים שהיא מעניקה והיום החברות הגדולות ביותר במשק מפתחות את האפליקציה שלהם באמצעות פלאטר.

האם פיתוח אפליקציה ב Flutter מתאים לי?

פיתוח אפליקציות בפלאטר בסופו של דבר מניב 2 אפליקציות שהם Native כלומר שהקוד שלהם תואם ב100% למכשיר שהוא רץ עליו ולכן הביצועים של האפליקציה מאוד טובים, הכול רץ חלק ויש תחושה של אפליקציה שמגיבה מאוד מהר לפעולות של המשתמש, דבר שמאוד חשוב היום בעיקר בקרב דור ב- Z אשר יכולים לאבד עניין מהר מאוד כאשר האפליקציה נתקעת. בנוסף לכל זה פלאטר מגיעה עם רכיבים מעוצבים לפי חוקי העיצוב שמשתמשים בהם בגוגל  (Material Desgin)  ולכן מרבית האפליקציות של פלאטר מגיעות עם חווית UI\UX מושלמת.  

חברות ענק שמשתמשות ב Flutter

טכנולוגיית הפלאטר הוכיחה את שהיא עובדת בצורה מדהימה גם תחת עומס של מיליוני משתמשים והמון מידע שזורם אל הטלפונים הניידים בכל רגע. 
BMW, Alibaba, Google Ads, Ebay הן רק חלק קטן מהחברות שבחרו לפתח את האפליקציות שלהן ב- Flutter.

levelapp - flutter-phone

השתכנעת?!

בוא נתחיל בתהליך

אנחנו ב Level App - בית תוכנה בוטיקי אשר מחזיק תכניתנים מנוסים בוגרי היחידות הטכנולוגיות בצה"ל,
נשמח לסייע לך. השאר פרטים בטופס למטה ונציג שלנו יחזור אלייך עוד היום!

Powered by LevelApp © All Rights 2019-2021 Reserved

השאירו פרטים לייעוץ חינם!

או התקשרו - 054-6350042